Robot Unicorn Attack

Robot Unicorn Attack 1.03

Wypróbuj mechanicznego jednorożca

Zalety

  • Świetna oprawa graficzna w stylu lat 80-tych
  • Ujmująca muzyka
  • Proste sterowanie

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Robot Unicorn Attack na Android to gra zręcznościowa, utrzymana w stylistyce głębokiego disco lat 80-tych. To gra dla osób odważnych, których nie przerazi świat jednorożców z kolorowymi grzywami, romantycznie skaczących delfinów, ani muzyka legendarnego zespołu Erasure.

Gra oparta jest na bardzo oryginalnym pomyśle. W Robot Unicorn Attack zamieniasz się w galopującego, mechanicznego jednorożca, który bez wytchnienia pędzi przed siebie. Sterując nim musisz uważać na przeszkody i przeskakiwać z jednej platformy na drugą. Oczywiście jednorożec cały czas przyspiesza...

Sterowanie jest równie proste jak cała historia. Musisz używać zaledwie dwóch klawiszy: Z do skakania oraz X do turbo przyspieszenia.

Dynamika gry jest bardzo szybka, a poziom trudności wysoki. Ciężko tak naprawdę o długą rozgrywkę, chyba że wykażesz się ponadprzeciętnym refleksem. Te cechy sprawiają, że gra Robot Unicorn Attack świetnie się sprawdza jako chwilowy przerywnik od codziennych czynności w pracy, szkole czy w domu.

Ze względu na swoją stylistykę Robot Unicorn Attack na Android wydaje się grą zrobioną raczej dla żartu niż na poważnie. Ale jest to naprawdę dobra zręcznościówka i można polecić ją wszystkim, którzy lubią oryginalne aplikacje.

Jeśli chcesz, możesz też pograć za darmo w Robot Unicorn Attack online w przeglądarce internetowej.

Robot Unicorn Attack

Download

Robot Unicorn Attack 1.03

Opinie użytkowników o Robot Unicorn Attack